Menu
Kommende hjemmekampe
Juni 2024
13.
torsdag
17.00
Kolt/Hasselager IF
UHT
Herrer
U14
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 21
SuperBrugsen Kolt Park
Låsby B
SuperBrugsen Kolt Park
13.
torsdag
18.00
Kolt/Hasselager IF
HHT
Kvinder
U14
U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 • Pulje 59
SuperBrugsen Kolt Park
Hovedgaard IF
SuperBrugsen Kolt Park
15.
lørdag
12.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 487
SuperBrugsen Kolt Park
VSK Aarhus
SuperBrugsen Kolt Park
16.
søndag
10.30
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 750
SuperBrugsen Kolt Park
AGF, Aarhus
SuperBrugsen Kolt Park
16.
søndag
11.00
Kolt/Hasselager IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger Begyndere (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 217
SuperBrugsen Kolt Park
Ry Fodbold
SuperBrugsen Kolt Park
16.
søndag
11.30
Kolt/Hasselager IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger Begyndere (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 217
SuperBrugsen Kolt Park
BMI
SuperBrugsen Kolt Park
17.
mandag
19.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
M+55
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 • Kreds 17
SuperBrugsen Kolt Park
FAML, Århus
SuperBrugsen Kolt Park
22.
lørdag
14.30
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 40
SuperBrugsen Kolt Park
tst Fodbold
SuperBrugsen Kolt Park
23.
søndag
12.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 147
SuperBrugsen Kolt Park
Torpedo AT
SuperBrugsen Kolt Park
23.
søndag
14.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 27
SuperBrugsen Kolt Park
Stavtrup IF
SuperBrugsen Kolt Park
Kommende udekampe
Juni 2024
15.
lørdag
09.30
IF Lyseng
-
Herrer
U9
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 15. juni • Pulje 71
Grønløkke Stadion
Kolt/Hasselager IF
Grønløkke Stadion
15.
lørdag
10.00
Ry Fodbold
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 70
INOX Park
Kolt/Hasselager IF
INOX Park
15.
lørdag
10.00
Skødstrup SF (1)
-
Herrer
U5
U5 Drenge (2019) 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 66
ed Park (Skødstrup)
Bane 14 (3M)
Kolt/Hasselager IF (1)
ed Park (Skødstrup)
Bane 14 (3M)
15.
lørdag
10.15
Galten FS (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 48
Sparekassen Danmark Park (Galten)
Kolt/Hasselager IF (1)
Sparekassen Danmark Park (Galten)
15.
lørdag
10.15
Skødstrup SF (1)
-
Herrer
U5
U5 Drenge (2019) 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 66
ed Park (Skødstrup)
Bane 14 (3M)
Kolt/Hasselager IF (2)
ed Park (Skødstrup)
Bane 14 (3M)
15.
lørdag
10.40
Lystrup IF (2)
-
Herrer
U5
U5 Drenge (2019) 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 66
ed Park (Skødstrup)
Bane 14 (3M)
Kolt/Hasselager IF (1)
ed Park (Skødstrup)
Bane 14 (3M)
15.
lørdag
10.40
Skødstrup SF (2)
-
Herrer
U5
U5 Drenge (2019) 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 66
ed Park (Skødstrup)
Bane 13 (3M)
Kolt/Hasselager IF (2)
ed Park (Skødstrup)
Bane 13 (3M)
15.
lørdag
10.45
Hornslet IF (2)
-
Kvinder
U7
U7 Pi. Nybegyndere (2017) 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 90
Hornslet Stadion
Bane 3.4
Kolt/Hasselager IF
Hornslet Stadion
Bane 3.4
15.
lørdag
10.55
Resenbro UIF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 48
Sparekassen Danmark Park (Galten)
Kolt/Hasselager IF (1)
Sparekassen Danmark Park (Galten)
15.
lørdag
11.10
Galten FS (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 48
Sparekassen Danmark Park (Galten)
Kolt/Hasselager IF (2)
Sparekassen Danmark Park (Galten)
15.
lørdag
11.15
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 640
Grønløkke Stadion
Kolt/Hasselager IF
Grønløkke Stadion
15.
lørdag
11.25
Resenbro UIF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 48
Sparekassen Danmark Park (Galten)
Kolt/Hasselager IF (2)
Sparekassen Danmark Park (Galten)
15.
lørdag
11.30
Resenbro UIF
-
Kvinder
U7
U7 Pi. Nybegyndere (2017) 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 90
Hornslet Stadion
Bane 3.3
Kolt/Hasselager IF
Hornslet Stadion
Bane 3.3
15.
lørdag
13.00
AIA/Tranbjerg (2)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 7
Grønløkke Stadion
Kolt/Hasselager IF (1)
Grønløkke Stadion
15.
lørdag
13.00
AIA/Tranbjerg (1)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 7
Grønløkke Stadion
Kolt/Hasselager IF (2)
Grønløkke Stadion
15.
lørdag
13.30
Stavtrup IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 7
Grønløkke Stadion
Kolt/Hasselager IF (1)
Grønløkke Stadion
15.
lørdag
14.00
Fuglebakken KFUM (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 40
Ellehøjskolen
Kolt/Hasselager IF
Ellehøjskolen
15.
lørdag
14.15
Stavtrup IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 7
Grønløkke Stadion
Kolt/Hasselager IF (2)
Grønløkke Stadion
15.
lørdag
14.30
AIA/Tranbjerg (2)
-
Herrer
U7
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 15. juni • Pulje 7
Grønløkke Stadion
Kolt/Hasselager IF (2)
Grønløkke Stadion
15.
lørdag
15.00
IF Lyseng
Depot
-
Kvinder
U12
U12 Piger B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 79
Lyseng Idrætspark
Bane 2
Kolt/Hasselager IF
4
Lyseng Idrætspark
Bane 2
16.
søndag
10.00
Låsby B
-
Herrer
U10
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 23
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
Kolt/Hasselager IF
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
16.
søndag
10.00
Solbjerg IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger Begyndere (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 217
SuperBrugsen Kolt Park
Kolt/Hasselager IF
SuperBrugsen Kolt Park
16.
søndag
10.30
Lystrup IF
Omklædning 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 114
AURA Park (Stavtrup)
Bane 5
Kolt/Hasselager IF
Omklædning 2
AURA Park (Stavtrup)
Bane 5
16.
søndag
10.30
Solbjerg IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 152
Egelund Idrætscenter
Kolt/Hasselager IF
Egelund Idrætscenter
16.
søndag
10.40
Solbjerg IF (1)
-
Kvinder
U9
U9 Piger C (2015) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 203
v/ Solbjergskolens Idrætshal
Kolt/Hasselager IF (2)
v/ Solbjergskolens Idrætshal
16.
søndag
10.40
Solbjerg IF (2)
-
Kvinder
U9
U9 Piger C (2015) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 203
v/ Solbjergskolens Idrætshal
Kolt/Hasselager IF (1)
v/ Solbjergskolens Idrætshal
16.
søndag
11.00
Stavtrup IF
Omklædning 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 114
AURA Park (Stavtrup)
Bane 4
Kolt/Hasselager IF
Omklædning 2
AURA Park (Stavtrup)
Bane 4
16.
søndag
11.00
Ry Fodbold
-
Herrer
U8
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 152
Egelund Idrætscenter
Kolt/Hasselager IF
Egelund Idrætscenter
16.
søndag
12.00
Aabyhøj IF
Omklædning 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Søn. d. 16. juni • Pulje 85
AURA Park (Stavtrup)
Bane 5
Kolt/Hasselager IF
Omklædning 2
AURA Park (Stavtrup)
Bane 5
16.
søndag
13.00
Aros FC
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 147
Viby Gymnasium og HF
Kolt/Hasselager IF
Viby Gymnasium og HF
16.
søndag
15.00
Låsby B
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 336
Låsby Stadion
Kolt/Hasselager IF
Låsby Stadion
19.
onsdag
19.00
Stjær B
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands 2023-24 • Kreds 6
Berger Optik Park (Stjær)
Kolt/Hasselager IF
Berger Optik Park (Stjær)
19.
onsdag
19.00
Harlev IK
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2024 • Pulje 40
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Kolt/Hasselager IF
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
19.
onsdag
19.00
Lystrup IF
-
Herrer
M+32
Regionsfinale M+32 7M • Pulje 1
Lystrup Idrætsanlæg
Kolt/Hasselager IF
Lystrup Idrætsanlæg
19.
onsdag
19.45
Vamdrup IF
-
Herrer
M+32
Regionsfinale M+32 7M • Pulje 1
Lystrup Idrætsanlæg
Kolt/Hasselager IF
Lystrup Idrætsanlæg
22.
lørdag
10.00
Brabrand IF (2)
-
Kvinder
U9
Festival U9 Pi C (2015) 4:4 - 22/6 Skanderborg • Pulje 9
Fælleden - Øvre
Kolt/Hasselager IF
Fælleden - Øvre
22.
lørdag
10.35
Stilling IF
-
Kvinder
U9
Festival U9 Pi B2 (2015) 4:4 - 22/6 Skanderborg • Pulje 11
Fælleden - Øvre
Kolt/Hasselager IF
Fælleden - Øvre
22.
lørdag
12.36
Ry Fodbold (3)
-
Kvinder
U8
Festival U8 Pi Begynder(2016) 3:3 22/6 Skanderborg • Pulje 6
Fælleden kunstgræsbane
Kolt/Hasselager IF
Fælleden kunstgræsbane
22.
lørdag
12.55
FC Skanderborg (2)
-
Kvinder
U9
Festival U9 Pi C (2015) 4:4 - 22/6 Skanderborg • Pulje 9
Fælleden - Øvre
Kolt/Hasselager IF
Fælleden - Øvre
22.
lørdag
13.48
Ry Fodbold (1)
-
Kvinder
U8
Festival U8 Pi Begynder(2016) 3:3 22/6 Skanderborg • Pulje 6
Fælleden kunstgræsbane
Kolt/Hasselager IF
Fælleden kunstgræsbane
23.
søndag
10.00
Odder IGF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 20
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
Kolt/Hasselager IF
Spektrum Odder
Bane 8 - 7-mands
24.
mandag
19.00
SMIFF09
6
-
Herrer
M+55
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 • Kreds 17
Korshøj Idrætscenter (omkl. hallen)
Korshøj 1
Kolt/Hasselager IF
8
Korshøj Idrætscenter (omkl. hallen)
Korshøj 1
Luk