Menu
Kommende hjemmekampe
August 2022
14.
søndag
11.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 74
SuperBrugsen Kolt Park
Hørning IF
SuperBrugsen Kolt Park
14.
søndag
14.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 9M/11M - efterår 2022 • Pulje 330
SuperBrugsen Kolt Park
Brabrand IF
SuperBrugsen Kolt Park
14.
søndag
16.00
Kolt/Hasselager IF
UDS
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 81
SuperBrugsen Kolt Park
IF Lyseng (3)
SuperBrugsen Kolt Park
16.
tirsdag
18.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2022 • Pulje 12
SuperBrugsen Kolt Park
Harlev IK
SuperBrugsen Kolt Park
16.
tirsdag
19.10
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2022 • Pulje 145
SuperBrugsen Kolt Park
AIA/Tranbjerg (1)
SuperBrugsen Kolt Park
18.
torsdag
19.00
Kolt/Hasselager IF
UDS
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 81
SuperBrugsen Kolt Park
CAF IF
SuperBrugsen Kolt Park
21.
søndag
11.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 74
SuperBrugsen Kolt Park
TMG
SuperBrugsen Kolt Park
21.
søndag
11.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2015) 5M - Efterår 2022 • Pulje 627
SuperBrugsen Kolt Park
VRI (1)
SuperBrugsen Kolt Park
21.
søndag
11.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 764
SuperBrugsen Kolt Park
Stavtrup/Viby
SuperBrugsen Kolt Park
21.
søndag
14.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 164
SuperBrugsen Kolt Park
JAI, Aarhus
SuperBrugsen Kolt Park
22.
mandag
19.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
M+55
ØOB Oldboys 55 år 7 mands • Kreds 18
SuperBrugsen Kolt Park
SMIFF
SuperBrugsen Kolt Park
23.
tirsdag
19.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 9M/11M - efterår 2022 • Pulje 330
SuperBrugsen Kolt Park
Låsby B
SuperBrugsen Kolt Park
24.
onsdag
18.00
Kolt/Hasselager IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger C2 (2010) 8M - Efterår 2022 • Pulje 61
SuperBrugsen Kolt Park
ASA, Aarhus
SuperBrugsen Kolt Park
24.
onsdag
19.10
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 6
SuperBrugsen Kolt Park
FC Rangers
SuperBrugsen Kolt Park
25.
torsdag
18.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 764
SuperBrugsen Kolt Park
Stilling IF
SuperBrugsen Kolt Park
26.
fredag
19.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2022 • Pulje 131
SuperBrugsen Kolt Park
Fuglebakken KFUM (2)
SuperBrugsen Kolt Park
27.
lørdag
10.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2015) 5M - Efterår 2022 • Pulje 645
SuperBrugsen Kolt Park
BK 22
SuperBrugsen Kolt Park
28.
søndag
10.00
Kolt/Hasselager IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2012) 5M - Efterår 2022 • Pulje 710
SuperBrugsen Kolt Park
Virup IF (1)
SuperBrugsen Kolt Park
28.
søndag
12.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 576
SuperBrugsen Kolt Park
AIA/Tranbjerg
SuperBrugsen Kolt Park
28.
søndag
13.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 164
SuperBrugsen Kolt Park
Christiansbjerg IF
SuperBrugsen Kolt Park
28.
søndag
14.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 9M/11M - efterår 2022 • Pulje 330
SuperBrugsen Kolt Park
VSK Aarhus
SuperBrugsen Kolt Park
28.
søndag
16.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 81
SuperBrugsen Kolt Park
JAI, Aarhus (1)
SuperBrugsen Kolt Park
30.
tirsdag
18.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2022 • Pulje 12
SuperBrugsen Kolt Park
Låsby B
SuperBrugsen Kolt Park
September 2022
1.
torsdag
19.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2022 • Pulje 145
SuperBrugsen Kolt Park
Christiansbjerg IF (1)
SuperBrugsen Kolt Park
4.
søndag
11.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 764
SuperBrugsen Kolt Park
Horsens Nord
SuperBrugsen Kolt Park
5.
mandag
18.30
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
M+55
ØOB Oldboys 55 år 7 mands • Kreds 18
SuperBrugsen Kolt Park
Værum GF
SuperBrugsen Kolt Park
6.
tirsdag
18.30
Kolt/Hasselager IF (L3/330)
-
Herrer
U19
U19 Drenge/11 (2004-05) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1
SuperBrugsen Kolt Park
Odder IGF (L2/315)
SuperBrugsen Kolt Park
7.
onsdag
18.00
Kolt/Hasselager IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger C2 (2010) 8M - Efterår 2022 • Pulje 61
SuperBrugsen Kolt Park
Sabro IF
SuperBrugsen Kolt Park
7.
onsdag
19.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 81
SuperBrugsen Kolt Park
Prügelknabe IK (1)
SuperBrugsen Kolt Park
8.
torsdag
18.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 74
SuperBrugsen Kolt Park
AIA/Tranbjerg
SuperBrugsen Kolt Park
9.
fredag
19.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2022 • Pulje 131
SuperBrugsen Kolt Park
VRI
SuperBrugsen Kolt Park
11.
søndag
10.00
Kolt/Hasselager IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2011) 5M - Efterår 2022 • Pulje 701
SuperBrugsen Kolt Park
Stilling IF
SuperBrugsen Kolt Park
11.
søndag
11.20
Kolt/Hasselager IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2011) 5M - Efterår 2022 • Pulje 701
SuperBrugsen Kolt Park
Voerladegaard IF
SuperBrugsen Kolt Park
11.
søndag
16.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 81
SuperBrugsen Kolt Park
FC Bøgeskov
SuperBrugsen Kolt Park
16.
fredag
18.30
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2022 • Pulje 131
SuperBrugsen Kolt Park
Fuglebakken KFUM (4)
SuperBrugsen Kolt Park
18.
søndag
16.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 81
SuperBrugsen Kolt Park
AIA/Tranbjerg
SuperBrugsen Kolt Park
20.
tirsdag
18.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2022 • Pulje 145
SuperBrugsen Kolt Park
AIA/Tranbjerg (2)
SuperBrugsen Kolt Park
Kommende udekampe
August 2022
13.
lørdag
11.15
AIA/Tranbjerg
Omklædning 9
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 764
Grønløkke Stadion
Bane 2 B 7/8 mands bane
Kolt/Hasselager IF
Omklædning 6
Grønløkke Stadion
Bane 2 B 7/8 mands bane
14.
søndag
11.00
Solbjerg IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 164
Lundbjergvang
Kolt/Hasselager IF
Lundbjergvang
15.
mandag
19.15
VRI (2)
-
Herrer
M+55
ØOB Oldboys 55 år 7 mands • Kreds 18
NES Park
Kolt/Hasselager IF
NES Park
16.
tirsdag
18.00
Harlev IK
-
Kvinder
U13
U13 Piger C2 (2010) 8M - Efterår 2022 • Pulje 61
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Kolt/Hasselager IF
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
17.
onsdag
19.00
BMI
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 6
Egelund Idrætscenter
Kolt/Hasselager IF
Egelund Idrætscenter
20.
lørdag
11.00
Virring Fodbold
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 544
Spektrum Odder
Kolt/Hasselager IF
Spektrum Odder
20.
lørdag
11.00
ACFC
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2015) 5M - Efterår 2022 • Pulje 645
v/ Solbjergskolens Idrætshal
Kolt/Hasselager IF
v/ Solbjergskolens Idrætshal
21.
søndag
10.00
Stavtrup IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2015) 5M - Efterår 2022 • Pulje 627
SuperBrugsen Kolt Park
Kolt/Hasselager IF
SuperBrugsen Kolt Park
21.
søndag
10.30
Aabyhøj IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 9M/11M - efterår 2022 • Pulje 330
Aabyhøj Stadion
Kolt/Hasselager IF
Aabyhøj Stadion
21.
søndag
11.20
Stavtrup IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 576
Egelund Idrætscenter
Kolt/Hasselager IF
Egelund Idrætscenter
21.
søndag
11.20
Harlev IK
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2012) 5M - Efterår 2022 • Pulje 710
Sejs Kunstgræs 8-mands
Kolt/Hasselager IF
Sejs Kunstgræs 8-mands
21.
søndag
12.00
Voerladegaard IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2011) 5M - Efterår 2022 • Pulje 701
v/ Solbjergskolens Idrætshal
Kolt/Hasselager IF
v/ Solbjergskolens Idrætshal
22.
mandag
20.00
Viby IF (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 81
Viby Idrætspark
Kolt/Hasselager IF
Viby Idrætspark
24.
onsdag
18.00
IVF, Århus
-
Herrer
U13
U13 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2022 • Pulje 12
Tovshøjskolen
Kolt/Hasselager IF
Tovshøjskolen
24.
onsdag
18.00
BK 22
-
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 74
Søndervangskolen
Kolt/Hasselager IF
Søndervangskolen
24.
onsdag
19.00
Aros FC
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 164
Viby Gymnasium og HF
Kolt/Hasselager IF
Viby Gymnasium og HF
25.
torsdag
18.30
IF Lyseng
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2022 • Pulje 145
Lyseng Idrætspark
Kolt/Hasselager IF
Lyseng Idrætspark
27.
lørdag
11.00
Solbjerg IF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2015) 5M - Efterår 2022 • Pulje 645
SuperBrugsen Kolt Park
Kolt/Hasselager IF
SuperBrugsen Kolt Park
27.
lørdag
12.00
BK 22
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 544
Virring Stadion
Kolt/Hasselager IF
Virring Stadion
28.
søndag
10.30
Brabrand IF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2015) 5M - Efterår 2022 • Pulje 627
Lyseng Idrætspark
Kolt/Hasselager IF
Lyseng Idrætspark
28.
søndag
11.20
Sejs Svejbæk IF (1)
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2012) 5M - Efterår 2022 • Pulje 710
SuperBrugsen Kolt Park
Kolt/Hasselager IF
SuperBrugsen Kolt Park
28.
søndag
12.00
IF Lyseng
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 764
Lyseng Idrætspark
Kolt/Hasselager IF
Lyseng Idrætspark
28.
søndag
13.20
BMI (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 576
SuperBrugsen Kolt Park
Kolt/Hasselager IF
SuperBrugsen Kolt Park
28.
søndag
14.50
BMI
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2011) 5M - Efterår 2022 • Pulje 701
Egelund Idrætscenter
Kolt/Hasselager IF
Egelund Idrætscenter
29.
mandag
19.00
TRIF
-
Herrer
M+55
ØOB Oldboys 55 år 7 mands • Kreds 18
Rønde Stadion
Kolt/Hasselager IF
Rønde Stadion
30.
tirsdag
18.00
BMI
-
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 74
Egelund Idrætscenter
Kolt/Hasselager IF
Egelund Idrætscenter
30.
tirsdag
18.30
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 81
Grønløkke Stadion
Kolt/Hasselager IF
Grønløkke Stadion
31.
onsdag
17.30
IFSK
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2022 • Pulje 131
Vorrevangsskolen
Kolt/Hasselager IF
Vorrevangsskolen
31.
onsdag
19.00
Hårby IK 81
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 6
Borgernes Hus
Kolt/Hasselager IF
Borgernes Hus
September 2022
3.
lørdag
10.30
IF Lyseng
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2015) 5M - Efterår 2022 • Pulje 645
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
Kolt/Hasselager IF
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
3.
lørdag
11.20
Virring Fodbold
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 544
v/ Solbjergskolens Idrætshal
Kolt/Hasselager IF
v/ Solbjergskolens Idrætshal
4.
søndag
10.00
AGF, Aarhus
Omkl. 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2015) 5M - Efterår 2022 • Pulje 627
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Kunstgræs Øst, mod bane 3 (8M eller 2x5M)
Kolt/Hasselager IF
Omkl. 2
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Kunstgræs Øst, mod bane 3 (8M eller 2x5M)
4.
søndag
10.40
AGF, Aarhus
Omklædning 1
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 576
AURA Park (Stavtrup)
Bane 4
Kolt/Hasselager IF
Omklædning 2
AURA Park (Stavtrup)
Bane 4
4.
søndag
10.40
BMI
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2012) 5M - Efterår 2022 • Pulje 710
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Kolt/Hasselager IF
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
4.
søndag
13.00
Stavtrup IF
Omklædning 1
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 9M/11M - efterår 2022 • Pulje 330
AURA Park (Stavtrup)
Bane 1
Kolt/Hasselager IF
Omklædning 2
AURA Park (Stavtrup)
Bane 1
4.
søndag
13.30
TMG
-
Kvinder
U13
U13 Piger C2 (2010) 8M - Efterår 2022 • Pulje 61
Mårslet Stadion
Kolt/Hasselager IF
Mårslet Stadion
4.
søndag
16.00
Odder IGF (3)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 164
Spektrum Odder
Kolt/Hasselager IF
Spektrum Odder
7.
onsdag
18.30
VSK Aarhus (2)
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2022 • Pulje 145
Vejlby/Risskov Centret
Kolt/Hasselager IF
Vejlby/Risskov Centret
7.
onsdag
18.30
ASA, Aarhus
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 6
Koncenton Park (ASA)
Kolt/Hasselager IF
Koncenton Park (ASA)
8.
torsdag
18.00
Galten FS
-
Herrer
U13
U13 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2022 • Pulje 12
Sparekassen Danmark Park
Kolt/Hasselager IF
Sparekassen Danmark Park
12.
mandag
18.30
IF Fjorden
-
Herrer
M+55
ØOB Oldboys 55 år 7 mands • Kreds 18
Dalbyover Stadion
Kolt/Hasselager IF
Dalbyover Stadion
13.
tirsdag
18.30
Ry Fodbold
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2022 • Pulje 145
INOX Park
Kolt/Hasselager IF
INOX Park
21.
onsdag
18.00
Vatanspor Oldboys
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 6
Sødalskolen
Kolt/Hasselager IF
Sødalskolen
24.
lørdag
12.40
Solbjerg IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2011) 5M - Efterår 2022 • Pulje 701
Stilling Skole
Bane 6
Kolt/Hasselager IF
Stilling Skole
Bane 6
25.
søndag
16.00
IF Lyseng (3)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 81
Lyseng Idrætspark
Kolt/Hasselager IF
Lyseng Idrætspark
26.
mandag
18.00
Fuglebakken KFUM (2)
-
Herrer
M+55
ØOB Oldboys 55 år 7 mands • Kreds 18
Højlyngen
Kolt/Hasselager IF
Højlyngen
27.
tirsdag
18.15
Hørning All-Stars
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Efterår 2022 • Pulje 145
Hørning Idrætscenter
Kolt/Hasselager IF
Hørning Idrætscenter
28.
onsdag
18.00
Fuglebakken KFUM (2)
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2022 • Pulje 131
Ellehøjskolen
Kolt/Hasselager IF
Ellehøjskolen
28.
onsdag
18.00
Viby IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 6
Viby Idrætspark
Kolt/Hasselager IF
Viby Idrætspark
Oktober 2022
1.
lørdag
12.00
CAF IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 81
Holme Skole
Kolt/Hasselager IF
Holme Skole