Menu

Andre stævner

Staevner.dk

Stævne-tilbud fra Staevner.dk - store og små stævner i hele landet.
Vælg mellem følgende stævnetype: 
Indendørsstævne - Fodboldstævner - Sommerstævner - Futsal
Staevner.dk opdateres løbende !!!!

Opret dig som bruger, opsæt eKatalog og få det i din mailbox f.eks. ugentligt

Staevner.dk


DGI

Stævne-tilbud fra DGI
DGI opdateres løbende.

DGI

 

;
;
;
;
;
Klubnyheder 20. september kl. 13:07
Årsmøde i fodbold - SÆT KRYDS I KALENDEREN D. 24/1-2021 - 13:00
Klubnyheder
19. januar kl. 21:01 Ny status for kunstgræs i Kolt-Hasselager
Klubnyheder
09. marts kl. 18:53 Bliv sponsor
Klubnyheder
08. marts kl. 17:48 Trænerhjørnet
Klubnyheder
01. marts kl. 22:57 Frivillighed
Klubnyheder
01. marts kl. 22:30 Gratis træningsprogrammer fra DBU
Klubnyheder
01. marts kl. 19:42 Nu kommer e-sporten til Kolt/Hasselager - udsat til efter sommerferien
Klubnyheder
05. februar kl. 22:32 AGF Goal Station
Klubbens hjemmekampe
November 2020
7.
lørdag
13.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U16
Efodbold U13-U16 - Efterår 2020 • Pulje 8
Herskind Skole
Herskind B
Herskind Skole
7.
lørdag
15.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U16
Efodbold U13-U16 - Efterår 2020 • Pulje 8
Herskind Skole
Virring Fodbold
Herskind Skole
21.
lørdag
10.58
Kolt/Hasselager IF
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2014) - (21/11-2020) • Pulje 14
KHIF Hallen
AIA/Tranbjerg (3)
KHIF Hallen
21.
lørdag
11.24
Kolt/Hasselager IF
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2014) - (21/11-2020) • Pulje 14
KHIF Hallen
Odder IGF (1)
KHIF Hallen
21.
lørdag
11.42
Kolt/Hasselager IF
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2014) - (21/11-2020) • Pulje 14
KHIF Hallen
VRI (1)
KHIF Hallen
21.
lørdag
14.34
Kolt/Hasselager IF
4 - 1
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 INDE (2005) - (21/11-2020) • Pulje 54
Voldum Hallen
Hornslet IF (1)
Voldum Hallen
21.
lørdag
14.50
Kolt/Hasselager IF
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2013) - (21/11-2020) • Pulje 138
KHIF Hallen
VRI
KHIF Hallen
21.
lørdag
15.22
Kolt/Hasselager IF
2 - 6
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 INDE (2005) - (21/11-2020) • Pulje 54
Voldum Hallen
Hadsten SK (1)
Voldum Hallen
21.
lørdag
15.50
Kolt/Hasselager IF
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2013) - (21/11-2020) • Pulje 138
KHIF Hallen
Hørning IF
KHIF Hallen
22.
søndag
09.40
Kolt/Hasselager IF
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2012) - (22/11-2020) • Pulje 119
Borgernes Hus
Virup IF (1)
Borgernes Hus
22.
søndag
10.10
Kolt/Hasselager IF
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2012) - (22/11-2020) • Pulje 119
Borgernes Hus
Ry Fodbold
Borgernes Hus
22.
søndag
11.58
Kolt/Hasselager IF (2)
4 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 INDE (2006) - (22/11-2020) • Pulje 58
Hornslet Hal 2
Ebeltoft IF
Hornslet Hal 2
22.
søndag
12.04
Kolt/Hasselager IF
3 - 7
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 INDE (2006) - (22/11-2020) • Pulje 57
EIC - Hal 2 (Erritsø)
Erritsø GIF
EIC - Hal 2 (Erritsø)
22.
søndag
12.20
Kolt/Hasselager IF
1 - 1
Herrer
U16
Efodbold U13-U16 - Efterår 2020 • Regionsfinale pulje 2
Søften Kultur- og Idrætscenter
AaB
Søften Kultur- og Idrætscenter
22.
søndag
12.34
Kolt/Hasselager IF (2)
5 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 INDE (2006) - (22/11-2020) • Pulje 58
Hornslet Hal 2
SIF Assentoft
Hornslet Hal 2
22.
søndag
12.40
Kolt/Hasselager IF
6 - 0
Herrer
U16
Efodbold U13-U16 - Efterår 2020 • Regionsfinale pulje 2
Søften Kultur- og Idrætscenter
Rødkærsbro IF
Søften Kultur- og Idrætscenter
22.
søndag
12.56
Kolt/Hasselager IF
8 - 4
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 INDE (2006) - (22/11-2020) • Pulje 57
EIC - Hal 2 (Erritsø)
Fredericia KFUM (1)
EIC - Hal 2 (Erritsø)
22.
søndag
13.48
Kolt/Hasselager IF
7 - 2
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 INDE (2006) - (22/11-2020) • Pulje 57
EIC - Hal 2 (Erritsø)
Fredericia KFUM (2)
EIC - Hal 2 (Erritsø)
22.
søndag
15.20
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U16
Efodbold U13-U16 - Efterår 2020 • Regionsfinale pulje 2
Søften Kultur- og Idrætscenter
Vorup FB
Søften Kultur- og Idrætscenter
28.
lørdag
12.00
Kolt/Hasselager IF
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 57
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
AIA/Tranbjerg
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
29.
søndag
09.30
Kolt/Hasselager IF
Herrer
U9
U9 Drenge C Kunstgræs (2012) 5M (28-29/11) • Pulje 27
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
Skåde Brugsforening Arena - kunstgræsbane Egelund
BMI
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
Skåde Brugsforening Arena - kunstgræsbane Egelund
29.
søndag
10.00
Kolt/Hasselager IF
Herrer
U9
U9 Drenge C Kunstgræs (2012) 5M (28-29/11) • Pulje 27
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
Skåde Brugsforening Arena - kunstgræsbane Egelund
Stavtrup IF
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
Skåde Brugsforening Arena - kunstgræsbane Egelund