Menu
Kommende hjemmekampe
August 2021
11.
onsdag
19.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 6
SuperBrugsen Kolt Park
Ry Fodbold
SuperBrugsen Kolt Park
14.
lørdag
12.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2021 • Pulje 134
SuperBrugsen Kolt Park
Viby IF (3)
SuperBrugsen Kolt Park
14.
lørdag
12.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 487
SuperBrugsen Kolt Park
ASA, Aarhus
SuperBrugsen Kolt Park
14.
lørdag
14.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 40
SuperBrugsen Kolt Park
Odder IGF
SuperBrugsen Kolt Park
16.
mandag
19.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
M+55
ØOB Oldboys 55 år 7 mands • Kreds 16
SuperBrugsen Kolt Park
BMI
SuperBrugsen Kolt Park
17.
tirsdag
17.30
Kolt/Hasselager IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 231
SuperBrugsen Kolt Park
Gylling B
SuperBrugsen Kolt Park
18.
onsdag
18.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 75
SuperBrugsen Kolt Park
Laasby B
SuperBrugsen Kolt Park
20.
fredag
19.00
Kolt/Hasselager IF (1)
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2021 • Pulje 132
SuperBrugsen Kolt Park
Fuglebakken KFUM Århus (2)
SuperBrugsen Kolt Park
22.
søndag
11.30
Kolt/Hasselager IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 217
SuperBrugsen Kolt Park
Solbjerg IF
SuperBrugsen Kolt Park
22.
søndag
14.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 40
SuperBrugsen Kolt Park
Hørning IF
SuperBrugsen Kolt Park
25.
onsdag
19.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 487
SuperBrugsen Kolt Park
FC Skanderborg
SuperBrugsen Kolt Park
25.
onsdag
19.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 6
SuperBrugsen Kolt Park
Hørning IF
SuperBrugsen Kolt Park
25.
onsdag
19.00
Kolt/Hasselager IF (2)
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2021 • Pulje 133
SuperBrugsen Kolt Park
Fuglebakken KFUM Århus (5)
SuperBrugsen Kolt Park
28.
lørdag
10.00
Kolt/Hasselager IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 599
Kolt Skole
Galten FS
Kolt Skole
28.
lørdag
10.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2021 • Pulje 649
Kolt Skole
Stjær B
Kolt Skole
28.
lørdag
11.00
Kolt/Hasselager IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 602
Kolt Skole
Virring Fodbold
Kolt Skole
28.
lørdag
12.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (2011) 5M - Efterår 2021 • Pulje 503
Kolt Skole
Ry Fodbold
Kolt Skole
28.
lørdag
14.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 40
SuperBrugsen Kolt Park
FC Jura
SuperBrugsen Kolt Park
29.
søndag
10.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 546
Kolt Skole
Stjær B
Kolt Skole
29.
søndag
10.00
Kolt/Hasselager IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 737
Kolt Skole
Låsby B
Kolt Skole
29.
søndag
14.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2021 • Pulje 134
SuperBrugsen Kolt Park
Hørning IF
SuperBrugsen Kolt Park
30.
mandag
19.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
M+55
ØOB Oldboys 55 år 7 mands • Kreds 16
SuperBrugsen Kolt Park
Fuglebakken KFUM Århus
SuperBrugsen Kolt Park
September 2021
1.
onsdag
18.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 75
SuperBrugsen Kolt Park
HOG Hinnerup
SuperBrugsen Kolt Park
1.
onsdag
18.00
Kolt/Hasselager IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 231
SuperBrugsen Kolt Park
Odder IGF
SuperBrugsen Kolt Park
2.
torsdag
19.00
Kolt/Hasselager IF (2)
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2021 • Pulje 133
SuperBrugsen Kolt Park
IF Ceresbyen
SuperBrugsen Kolt Park
3.
fredag
19.00
Kolt/Hasselager IF (1)
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2021 • Pulje 132
SuperBrugsen Kolt Park
TMG
SuperBrugsen Kolt Park
4.
lørdag
10.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (2011) 5M - Efterår 2021 • Pulje 503
Kolt Skole
Galten FS (2)
Kolt Skole
4.
lørdag
10.00
Kolt/Hasselager IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 217
SuperBrugsen Kolt Park
Harlev IK
SuperBrugsen Kolt Park
5.
søndag
10.00
Kolt/Hasselager IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 737
Kolt Skole
IF Lyseng
Kolt Skole
8.
onsdag
17.30
Kolt/Hasselager IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 231
SuperBrugsen Kolt Park
Ry Fodbold
SuperBrugsen Kolt Park
8.
onsdag
18.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 75
SuperBrugsen Kolt Park
Stjær B
SuperBrugsen Kolt Park
8.
onsdag
18.30
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 6
SuperBrugsen Kolt Park
TMG
SuperBrugsen Kolt Park
8.
onsdag
18.45
Kolt/Hasselager IF (2)
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2021 • Pulje 133
SuperBrugsen Kolt Park
Torpedo AT
SuperBrugsen Kolt Park
11.
lørdag
09.30
Kolt/Hasselager IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 602
Kolt Skole
Stilling IF
Kolt Skole
11.
lørdag
10.45
Kolt/Hasselager IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 599
Kolt Skole
Låsby B (2)
Kolt Skole
11.
lørdag
11.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 546
Kolt Skole
FC Skanderborg
Kolt Skole
11.
lørdag
12.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 487
SuperBrugsen Kolt Park
Hovedgård IF
SuperBrugsen Kolt Park
11.
lørdag
14.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 40
SuperBrugsen Kolt Park
FC Skanderborg
SuperBrugsen Kolt Park
13.
mandag
18.30
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
M+55
ØOB Oldboys 55 år 7 mands • Kreds 16
SuperBrugsen Kolt Park
AGF, Aarhus
SuperBrugsen Kolt Park
18.
lørdag
14.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 40
SuperBrugsen Kolt Park
BMI
SuperBrugsen Kolt Park
22.
onsdag
18.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 6
SuperBrugsen Kolt Park
BMI
SuperBrugsen Kolt Park
24.
fredag
18.15
Kolt/Hasselager IF (1)
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2021 • Pulje 132
SuperBrugsen Kolt Park
Solbjerg IF
SuperBrugsen Kolt Park
25.
lørdag
12.00
Kolt/Hasselager IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 487
SuperBrugsen Kolt Park
VSK Aarhus
SuperBrugsen Kolt Park
Kommende udekampe
August 2021
9.
mandag
19.00
Hasle B
-
Herrer
M+55
ØOB Oldboys 55 år 7 mands • Kreds 16
Ellehøjskolen
Kolt/Hasselager IF
Ellehøjskolen
18.
onsdag
19.00
Hårby IK 81
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 6
Borgernes Hus
Kolt/Hasselager IF
Borgernes Hus
19.
torsdag
19.00
Stilling IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 40
Stilling Stadion
Kolt/Hasselager IF
Stilling Stadion
21.
lørdag
10.00
Låsby B
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (2011) 5M - Efterår 2021 • Pulje 503
Låsby Stadion
Kolt/Hasselager IF
Låsby Stadion
21.
lørdag
10.00
Solbjerg IF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 546
v/ Solbjergskolens Idrætshal
Kolt/Hasselager IF
v/ Solbjergskolens Idrætshal
21.
lørdag
15.00
VSK Aarhus
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 487
VSK Aarhus
Kolt/Hasselager IF
VSK Aarhus
22.
søndag
10.00
ACFC
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 737
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
Kolt/Hasselager IF
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
22.
søndag
15.30
IF Lyseng (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2021 • Pulje 134
Lyseng Idrætspark
Kolt/Hasselager IF
Lyseng Idrætspark
23.
mandag
19.00
Aabyhøj IF
-
Herrer
M+55
ØOB Oldboys 55 år 7 mands • Kreds 16
Aabyhøj Stadion
Kolt/Hasselager IF
Aabyhøj Stadion
24.
tirsdag
18.00
Solbjerg IF
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2021 • Pulje 132
Lundbjergvang
Kolt/Hasselager IF (1)
Lundbjergvang
25.
onsdag
18.00
BMI
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 231
Egelund Idrætscenter
Kolt/Hasselager IF
Egelund Idrætscenter
25.
onsdag
18.30
Odder IGF (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2021 • Pulje 134
Spektrum Odder
Kolt/Hasselager IF
Spektrum Odder
26.
torsdag
17.45
Hammel GF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 75
Hammel Stadion
Kolt/Hasselager IF
Hammel Stadion
28.
lørdag
10.00
Them GF
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 217
Frisholm Stadion
Kolt/Hasselager IF
Frisholm Stadion
September 2021
1.
onsdag
18.30
BMI
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 40
Egelund Idrætscenter
Kolt/Hasselager IF
Egelund Idrætscenter
1.
onsdag
18.30
Vatanspor Oldboys
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 6
Sødalskolen
Kolt/Hasselager IF
Sødalskolen
1.
onsdag
19.00
Hasle B
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2021 • Pulje 132
Ellehøjskolen
Kolt/Hasselager IF (1)
Ellehøjskolen
4.
lørdag
09.30
Stjær B
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 599
Vesterbro Stadion
Kolt/Hasselager IF (2)
Vesterbro Stadion
4.
lørdag
10.00
Viby IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 487
Viby Idrætspark
Kolt/Hasselager IF
Viby Idrætspark
4.
lørdag
10.00
Hørning IF
Herre- Omklædningrum hjemmehold Nr. 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 546
Højbo Stadion
Bane 5 C
Kolt/Hasselager IF
Herre - Omklædningsrum udehold Nr. 6
Højbo Stadion
Bane 5 C
4.
lørdag
11.10
Hørning IF
Herre- Omklædningrum hjemmehold Nr. 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 602
Højbo Stadion
Bane 6 A
Kolt/Hasselager IF (1)
Herre - Omklædningsrum udehold Nr. 6
Højbo Stadion
Bane 6 A
5.
søndag
13.30
IF Lyseng
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2021 • Pulje 649
Lyseng Idrætspark
Kolt/Hasselager IF
Lyseng Idrætspark
5.
søndag
14.00
Solbjerg IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2021 • Pulje 134
Lundbjergvang
Kolt/Hasselager IF
Lundbjergvang
5.
søndag
15.00
JAI, Aarhus (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 40
JAI's Anlæg
Kolt/Hasselager IF
JAI's Anlæg
6.
mandag
18.30
Stavtrup IF
-
Herrer
M+55
ØOB Oldboys 55 år 7 mands • Kreds 16
AURA Park (Stavtrup)
Kolt/Hasselager IF
AURA Park (Stavtrup)
6.
mandag
19.00
Fuglebakken KFUM, Århus (3)
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2021 • Pulje 133
Højlyngen
Kolt/Hasselager IF (2)
Højlyngen
11.
lørdag
10.00
TMG
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 737
Mårslet Stadion
Kolt/Hasselager IF
Mårslet Stadion
11.
lørdag
12.00
Viby IF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2021 • Pulje 649
Viby Idrætspark
Kolt/Hasselager IF
Viby Idrætspark
12.
søndag
09.45
Galten FS (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (2011) 5M - Efterår 2021 • Pulje 503
Jutlander Bank Park
Kolt/Hasselager IF
Jutlander Bank Park
12.
søndag
11.30
FC Horsens
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 231
Designa Arena
Kolt/Hasselager IF
Designa Arena
12.
søndag
12.00
IF Lyseng
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2021 • Pulje 132
Lyseng Idrætspark
Kolt/Hasselager IF (1)
Lyseng Idrætspark
15.
onsdag
18.00
Stilling IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 75
Stilling Skole
Kolt/Hasselager IF
Stilling Skole
15.
onsdag
18.30
Fuglebakken KFUM Århus (2)
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2021 • Pulje 132
Ellehøjskolen
Kolt/Hasselager IF (1)
Ellehøjskolen
15.
onsdag
18.30
Grundfør UI
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands • Kreds 6
Grundfør Stadion
Kolt/Hasselager IF
Grundfør Stadion
16.
torsdag
17.45
ASA, Aarhus
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 487
Robotize Park
Kolt/Hasselager IF
Robotize Park
22.
onsdag
18.15
Fuglebakken KFUM Århus (5)
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7M - Efterår 2021 • Pulje 133
Ellehøjskolen
Kolt/Hasselager IF (2)
Ellehøjskolen